PROJEKTEERIMINE

Meil on enam kui 15 aastat kogemust mehaanika inseneri projekteerimises ja tootearenduses. Tritech saab pakkuda erinevaid projekteerimisvõimalusi lihtsamatele ja keerulisematele detailidele: masinaelemendid, varuosad, rakised, vormid või tööstusautomaatika.
Kasutades kaasaegset CAD tarkvara saame esitleda kliendile terviklikku ülevaadet projektist enne tootmisse käiku laskmist, kindlustades vajadustele vastava lahenduse.
Oleme tootearenduse eksperdid. Kasutame R&D lähenemist ning see aitab meil alati näha uusi võimalusi olemasolevate detailide, masinate ja seadmete parendamiseks.

Teeme ka „tagurpidi“ disaini. Projekteerime purunenud seadmetele varuosi, toodame nende põhjal uusi ning samas monitoorime nende töökindlust,

Freesitud detailid, treidetailid, üksiktellimused ja seeriatootmine.
Rakised ja masinaosad
Tööriistad ja masinad
Automatiseeritud masinad ja liinid

TOOTMINE

Projekteeritud tooted valmivad meie oma tootmisüksuses, nii saame pakkuda stabiilselt kõrget kvaliteeti, hoida silma peal tootmiskuludel ja pakkuda head tarneaega. Meie tootmne on paindlik ja arvestab klientide erinevaid vajadusi. Kogemustega inseneride abil valime parima tootmistehnoloogia ja meetodid. Aitame oma klientidel vähendada tootmiskulusid ja kasvatada kasumlikkust.

Meie tootmises on erinevaid metallitöötlemise seadmeid: manuaalseadmed, CNC freesimine, treipingid, lihvimisseadmed. Saame pakkuda kogu tootmistsüklit.

Pakume tootmise allhanke teenust üksikdetailidest seeriatootmiseni. Töötleme erinevaid metalle ja plaste.

AUTOMATISEERIMINE

Olenevalt kliendi vajadustest loome tööstusautomaatika lahendusi lihtsamatest kontrollitud liikumistest arvutisüsteemideni. Pakume ka olemasolevate lahenduste uuendusi: asendame, parandame või hooldame olemasolevaid mehaanilisi ja automatiseeritud osi ja üksuseid. Võime seda teha kohapeal või oma tootmises

INDUKTSIOONJOOTMINE

Pakume teenusena vasksulamite induktsioonjootmist. Induktsioonjootmine ehk jootmine kõrgsagedusvooluga (induktsioonvooluga) kuumutamise teel. Induktsioonjootmine on alternatiiviks näiteks gaasileegiga jootmisele ning sellel on mitmeid eeliseid: 1. Kuumutamine toimub kiirelt ja lokaalselt (samas kui leegiga kuumutamine aeglaselt ja kuumus läheb laiali); 2. Lokaalse kuumutamise tulemusena on protsess energiasäästlikum ja ohutum; 3. Temperatuur on kontrolli all; 4. Tekib vähem oksüdatsiooni; 5. Liited on puhtad ja täpsed; 6. Ülejäänud kattematerjalid jäävad puutumatuks; 7. Reostuseta, puhas ja ohutu tehnoloogia 8. Protsess elimineerib moonutused ja muud soovimatud muutused tööosade erinevates piirkondades.

KOOSTAMINE

Protsesside paindlikkus on meie võtmeks.

Toodete koostamist saame teha oma tootmises. Lõpptoote võime kokku panna ka kliendi juures kohapeal.

HOOLDUS & PARANDUS

Teeme hooldus ja parandustöid omatoodetud ja kliendi seadmete ja masinatele. Saame seda teha oma tootmises kohapeal või kliendi juures. Parandustöödel me alati analüüsime probleemi põhjuseid ning selle põhjal saame pakkuda lahendusi, et vältida sarnaseid probleeme tulevikus. Saame üksuseid muuta efektiivsemaks, töökindlamaks, kasutajasõbralikumaks.

ENNE

NÜÜD

ENNE

NÜÜD