MEHAANIKA PROJEKTEERIMINE

Meil on enam kui 15 aastat kogemust mehaanika inseneri projekteerimises ja tootearenduses. Tritech saab pakkuda erinevaid projekteerimisvõimalusi lihtsamatele ja keerulisematele detailidele: peenmehaanika, masinaosad, varuosad, rakised, vormid või tootmise mehaniseerimise elemendid.

Tootearendus boonusena - üsna tihti näeme tootmise käigus, et mõni detail võiks olla parema disaini, funktsionaalsuse või omadusega, teisest materjalist, siis edastame selle info kliendile. Nii on paljud tooted saanud paremaks, näiteks kuluefektiivsemaks.

Teeme ka „tagurpidi“ disaini - projekteerime purunenud seadmetele varuosi, toodame nende põhjal uusi ning samas jälgime ja kontrollime nende töökindlust.

CNC töötlemise plast-ja metalldetailid, üksiktellimused ja seeriatootmine.
Rakised ja masinaosad
Tööriistad ja masinad
Automatiseeritud masinad ja liinid

TOOTMINE

Projekteeritud tooted valmivad meie oma tootmisüksuses, nii saame pakkuda stabiilselt kõrget kvaliteeti, hoida silma peal tootmiskuludel ja pakkuda head tarneaega. Meie tootmne on paindlik ja arvestab klientide erinevaid vajadusi. Kogemustega inseneride abil valime parima tootmistehnoloogia ja meetodid. Aitame oma klientidel vähendada tootmiskulusid ja kasvatada kasumlikkust.

Meie tootmises on erinevaid metallitöötlemise seadmeid: manuaalseadmed, CNC freesimise, CNC treimise tööpingid, lihvimisseadmed. Saame pakkuda kogu tootmistsüklit.

Pakume tootmise allhanke teenust üksikdetailidest seeriatootmiseni. Töötleme erinevaid metalle ja plaste.

Alumiiniumprofiilid

Kasutame oma toodetes NORCAN profiilsüsteeme, kinnitusvahendeid, komponente. Lisaks pakume vajadusel alumiiniumprofiilide lõikamist, avade puurimist ja keermestamist.

KOOSTAMINE

Protsesside paindlikkus on meie võtmeks.

Me ei paku ainult mehaanilist koostamist, toote kokkupanekut detailidest. Saame osa komponente toota oma tootmises, kasutada erinevaid tehnoloogiaid (jootmine), vajadusel osta allhanke teenuseid (pinnakate, töötlused), tarnida erinevate tootjate standartooteid. Valmistooteid testimine, pakendamine (müügipakendisse) ja korraldame saatmise.

Tootmise mehaniseerimine

TRITECH OÜ disainib, projekteerib ja toodab tootmise rakiseid, fikstuure, mida kasutatakse treimis- ja freesimistöödel, koostetöödel Rakised aitavad tunduvalt tõsta tootmise efektiivsust.