OLEME INSENERI JA MEHAANIKA TOOTEARENDUSE,
plasti- ja metallitöötluse tootmisettevõte

10 AASTAT ÕNNELIKKE KLIENTE, kes hindavad meie kvaliteeti.

Meie saladus seisneb süsteemsuses ja hoolikuses.

Toetudes oma kogemustele ja oskustele, saame teid aidata paljudes tehnilistes küsimustes: alates projekteerimisest tootmiseni, pisidetailidest automaatseadmeteni.

 • Tööriistad ja varuosad
 • Rakised ja masina detailid
 • Raamid, testimise- ja töökohad

TEENUSED

Mehaanika projekteerimine

Olemasoleva toote optimeerimine või uute peenmehaanika, masinaosade ja rakiste projekteerimine.

Loe lisaks

Tootmine

CNC treimine ja CNC freesimine. Olemasolevate metallitöötlusseadmetega (manuaalseadmetest CNC seadmeteni) saame pakkuda komplekset tootmisteenust.

Loe lisaks

Toodete koostamine

Toote kokkupanemine detailidest: komponendid
meie tootmisest, lisatud tarnijate standardtooted.
Testimine, pakendamine müügipakendisse, saatmine.

Loe lisaks

Alumiiniumprofiilide ja tarvikute müük

Turustame oma partnerettevõtte NORCAN profiilisüsteeme, kinnitusvahendeid, komponente. Lisaks pakume alumiiniumprofiilide mõõtulõikamist, avade puurimist ja keermestamist.

Loe lisaks

Tootmise mehaniseerimine

Pakume TRITECH OÜ projekteeritud ja toodetud tootmise rakiseid ja kohandatud mehaanilised lahendused: masinate raamid, kärud, kaitsepiirded, tööjaamad, tootmisliinid jne.

Loe lisaks

Rääkige meile oma ideest, probleemist ja me aitame teil leida sobiva lahenduse.


Kui on vaja parendada protsesse, leida alternatiivseid lahendusi või suurendada tootmisvõimekust - oleme teie teenistuses.

 • 2022. aasta algusest on Tritech OÜ Norcan toodete esindaja Eestis. NORCAN on 1987 loodud Prantsusmaa ettevõte ning on oma valdkonna juhtettevõte Prantsusmaal ning üks olulisemaid Euroopas alumiiniumprofiilide ja nendel põhinevate laheduste osas
 • Toodete PDF-katalooge saab uurida selle lingi alt (avaneb uues aknas): NORCAN alumiiniumprofiilide ja tarvikute kataloogid
 • Vali sobivad tooted ja pakkumise ja tellimuse osas võta meiega ühendust

Klientide tagasiside

Vaata, millist tagasisidet oleme oma vahvatelt klientidelt saanud!

 • Bernadette Muller
  “Jagan teiega projekti tulemusi, kuhu tarnisite komponente. Minu kolleeg tehnika osakonnast oli väga rahul. Kõik komponendid istusid täpselt nii nagu peab. Hea töö, suur tänu abi eest”
  Bernadette Muller
  Habia Teknofluor AB (fluoroplasttorude ja kõrgsurvevoolikute juhtiv tootja)
 • Heiki Karing
  ”Kiire teenindus!Tritechiga on meil sujuv koostöö juba mitu aastat. Meil on nendega hea töötada, sest vajame tihti väikeseid koguseid ja kiireid tarneid ja see õnnestub Tritechil hästi. Eriti mugav on meie jaoks see, et nad pakuvad nii treimise kui freesimise teenust. Tritechi eeliseks on kindlasti ka tootearendus. Saame oma toodetele parendusi kui vaja.”
  Heiki Karing
  Merrem Tööstusplast OÜ
 • Ergo Jeletsky
  ”Kiire tagasiside, suurepärased teadmised ja hea suhtlus! Tellime Tritechilt erinevaid masinadetaile ja vahel vajame tootearendust. Tritechi inseneridel on mehaanika tootearenduses aastatepikkused kogemused ja väga põhjalikud teadmised. Oleme saanud palju tuge oma toodete arenduses!”
  Ergo Jeletsky
  Reimax Electronics OÜ