OLEME INSENEERIMISE JA MEHAANIKA TOOTEARENDUSE NING ERILAHENDUSTE EKSPERDID

Meie missiooniks on luua parimaid tehnilisi lahendusi. Pole oluline, kas tegemist on suure või väikese kliendiga, tähtis on õige lähenemine.

Toetudes oma kogemustele ja oskustele, saame teid aidata paljudes tehnilistes küsimustes: alates projekteerimisest tootmiseni, pisidetailidest automaatseadmeteni. Süüvime teie probleemi ja pakume parima lahenduse, sealjuures konkurentsivõimeliselt, hea kvaliteedi, tarneaja ning hinnaga..

 • Tööriistad ja varuosad
 • Rakised ja masina detailid
 • Automatiseeritud seadmed ja masinad

TEENUSED

Projekteerimine

Kasutades kaasaegset CAD tarkvara saame esitleda kliendile terviklikku ülevaadet projektist enne tootmisse käiku laskmist, kindlustades vajadustele vastava lahenduse.

Loe lisaks

Tootmine

Olemasolevate metallitöötlusseadmetega (manuaalseadmetest CNC seadmeteni, freespingid, elektrilahendusseadmed) saame pakkuda komplekset tootmisteenust

Loe lisaks

Koostamine

Protsesside paindlikkus on üks meie põhipunktidest.
Saame tooteid kokku panna oma tootmises või kliendi soovitud pinnal.

Loe lisaks

Hooldus & Parandus

Teeme hooldust ja parandustöid erinevatele seadmetele ja seda mitte ainult meie toodetud seadmetele. Tarnime varuosi oma toodele kuniks kliendil selleks soovi ja vajadust

Loe lisaks

Automatiseerimine

Meie tööstusautomaatika lahendused sõltuvad konkreetsetest vajadustest varieerudes lihtsatest On-Off võimalusest arvutiga juhtivate süsteemideni

Loe lisaks

Rääkige meile oma ideest, probleemist ja me aitame teil leida sobiva mehaanika ja tööstusautomaatika lahenduse.


Kui on vaja parendada protsesse, leida alternatiivseid lahendusi või suurendada võimekust - oleme teie teenistuses.

 • Meie insenerid leiavad parima lahenduse teie probleemile pakkudes 3D CAD eelvaadet. Töötades külg külje kõrval oma klientidega, saavutame parima tulemuse lühima võimaliku ajaga.
 • Teeme oma toodetele regulaarset hooldust kuniks vaja
 • Oleme oma tegevustes alati R&D suhtumisega ja avatud uuetele lahendustele.

Klientide tagasiside

Vaata, mida meie vahvad kliendid meist arvavad!

 • Bernadette Muller
  “Jagan teiega projekti tulemusi, kuhu tarnisite komponente. Minu kolleeg tehnika osakonnast oli väga rahul. Kõik komponendid istusid täpselt nii nagu peab. Hea töö, suur tänu abi eest”
  Bernadette Muller
  Habia Teknofluor AB (fluoroplasttorude ja kõrgsurvevoolikute juhtiv tootja)
 • Heiki Karing
  ”Kiire teenindus!Tritechiga on meil sujuv koostöö juba mitu aastat. Meil on nendega hea töötada, sest vajame tihti väikeseid koguseid ja kiireid tarneid ja see õnnestub Tritechil hästi. Eriti mugav on meie jaoks see, et nad pakuvad nii treimise kui freesimise teenust. Tritechi eeliseks on kindlasti ka tootearendus. Saame oma toodetele parendusi kui vaja.”
  Heiki Karing
  Merrem Tööstusplast OÜ
 • Ergo Jeletsky
  ”Kiire tagasiside, suurepärased teadmised ja hea suhtlus! Tellime Tritechilt erinevaid masinadetaile ja vahel vajame tootearendust. Tritechi inseneridel on mehaanika tootearenduses aastatepikkused kogemused ja väga põhjalikud teadmised. Oleme saanud palju tuge oma toodete arenduses!”
  Ergo Jeletsky
  Reimax Electronics OÜ