ETTEVÕTE

Tritech OÜ on asutatud 2012. aastal 3 inseneri poolt. Meie eesmärk on pakkuda tootmisettevõtetele masinaehituse, mehaanika inseneriteenuseid ja tootmise allhanke teenuseid, et aidata ettevõtetel püsida konkurentsis. Me disainime ja toodame erinevaid masinatööstuse detaile, seadmeid ja tööriistu, pühendudes kõrge kvaliteediga toodete pakkumisele, mis vastavad kliendinõudmistele ja vajadustele. Kasutame terviklikku lähenemist probleemidele, et leida parimaid lahendusi.

Meie alustalaks on tehnoloogilise ahela tervikpildi nägemine. See tähendab, et kõik olulisemad protsessid toimuvad meie kontrolli all oma tootmises, mis võimaldab meil jälgida ja tagada kvaliteeti, tarneaega ja ressursside optimaalset kasutust, vältides potentsiaalseid probleeme.


"Devil is in the details!" Seetõttu me pöörame erilist tähelepanu detailidele ja püüame kõigis protsessides leida viise olla produktiivsemad.

MEIST

Paar aastakümmet tagasi said ühiste huvide ja sarnase mõtteviisiga klassikaaslastest kolleegid. Nad olid tehnikahuviline põlvkond, kes sukeldusid pühendumise ja kirega mehaanika inseneri valdkonda.

See oli nende jaoks täiesti loomulik valik, sest juba lapsepõlves mängisid nad konstruktor mänguasjadega, katsetades ja proovides erinevaid variatsioone ja kombinatsioone.

See oli nagu malemäng, kus parima idee leidmisel ja teostamisel tekib adrenaliinitulv ja loominguline hasart. Samas valdkonnas tegutsevas ettevõttes on isiklik motivatsioon garanteeritud aastateks.

Edu saavutamiseks kiiresti arenevas ja muutuvas tööstuses on kriitiline oskus pakkuda kliendi vajadustele sobivaid lahendusi. See hõlmab ideede genereerimist, visandamist, prototüüpide arendamist, koostamist, käigu pealt korrigeerimist ja lõpuks testimist. Kiire tarnimine on kõigile oluline.

Ühest parimadusest omadusest eduks ei piisa. Idee osutub valituks, kui lõpptulemusena on kvaliteetne toode, mis on samal ajal töökindel, ergonoomiline ja ohutu. Seadme vaid peamise funktsiooni täitmine ei ole piisav.

MEIE MISSIOON

Meie missiooniks on pakkuda kõrge kvaliteediga tootmisteenuseid. Aitame oma kliente nõu ja jõuga ning loome parimaid tehnilisi lahendusi parima hinnaga ja kvaliteediga.