ETTEVÕTE

Tritech OÜ on asutatud 2012. aastal 3 inseneri poolt. Meie äriideeks on pakkuda tootmisettevõtetele masinaehituse, mehaanika inseneriteenuseid ja tootmise allhanke teenuseid. Meie eesmärk on aidata ettevõtteil püsida konkurentsis ja disainida, toota ja parendada erinevaid masinaid, seadmeid, tööriistu. Oleme pühendunud kõrge kvaliteediga toodete pakkumisele, mis vastavad kliendinõudmistele ja vajadustele. Kasutame terviklikku lähenemist probleemidele, et leida sobivaid ja parimaid lahendusi.

Tehnoloogilise ahela tervikpildi nägemine on meie alustalaks. See tähendab, et kõik olulisemad protsessid toimuvad meie kontrolli all oma tootmises, seega saame jälgida ja tagada kvaliteeti, tarneaega ja ressursside optimaalset kasutust vältides potentsiaalseid probleeme iga tegevuse juures.


Detailid on olulised. Suhtume detailidesse hoolikalt ja püüame leida viise olla produktiivsemad.

MEIST

Paar aastakümmet tagasi said ühiste huvide ja sarnase mõtteviisiga klassikaaslastest kolleegid. Tehnikahuviline põlvkond, kes sukeldusid pühendumise ja kirega mehaanika inseneri valdkonda.

See oli väljapool igasugust sundust, see oleks pigem nagu geenitasandil sissekodeeritud. Juba lapsepõlvest peale mängisid nad lõpmatuseni kõiksugu konstruktor mänguasjadega, sest nii palju variatsioone ja kombinatsioone, mida kõiki oli vaja katsetada ja proovida.

See on nagu meelierutav malemäng, kus ei suuda rahulduda vaid ühe variandiga. Adrenaliinitulv, loominguline hasart tekib parima idee leidmisest ja teostamisest. Selliselt on isiklik motivatsioon garanteeritud aastateks.

Eduvõtmeks kiiresti arenevas ja muutuvas tööstuses on oskus pakkuda kliendi vajadustele sobivaid lahendusi: alustades nullist, genereerides ideid, visandades, arendades prototüüpe, koostades, vahepeal käigu pealt korrigeerides ja lõpuks testimine. Aeg on siin oluline faktor. Mida kiiremini suudad tarnida, seda kiiremini liigud edasi ja jätkad mängus.

Pole võimalik saavutada edu vaid ühe parima omadusega. Idee osutub valituks, kui lõpptulemusena kvaliteetne toode on samal ajal ka võrdselt töökindel, ergonoomiline ja ohutu. Seadme vaid peamise funktsiooni täitmine ei ole piisav.

MEIE MISSIOON

Meie missiooniks on luua parimaid tehnilisi lahendusi parima hinna ja kvaliteediga. Samuti soovime oma klientidele tõestada, et erilahendusega masinaehituse projekteerimine ja tootmine on saavutatav ja konkurentsivõimeline ükskõik, mis suurusega ettevõtte teil on.