Aadressid


Võta ühendust

Klientide tagasiside

Vaata, mida meie vahvad kliendid meist arvavad!

 • Bernadette Muller
  “Jagan teiega projekti tulemusi, kuhu tarnisite komponente. Minu kolleeg tehnika osakonnast oli väga rahul. Kõik komponendid istusid täpselt nii nagu peab. Hea töö, suur tänu abi eest”
  Bernadette Muller
  UNITED FLEXIBLE (globaalne liider innovatiivsetes insenertehnilistes lahendustes.)
 • Heiki Karing
  ”Kiire teenindus!Tritechiga on meil sujuv koostöö juba mitu aastat. Meil on nendega hea töötada, sest vajame tihti väikeseid koguseid ja kiireid tarneid ja see õnnestub Tritechil hästi. Eriti mugav on meie jaoks see, et nad pakuvad nii treimise kui freesimise teenust. Tritechi eeliseks on kindlasti ka tootearendus. Saame oma toodetele parendusi kui vaja.”
  Heiki Karing
  Merrem Tööstusplast OÜ
 • Ergo Jeletsky
  ”Kiire tagasiside, suurepärased teadmised ja hea suhtlus! Tellime Tritechilt erinevaid masinadetaile ja vahel vajame tootearendust. Tritechi inseneridel on mehaanika tootearenduses aastatepikkused kogemused ja väga põhjalikud teadmised. Oleme saanud palju tuge oma toodete arenduses!”
  Ergo Jeletsky
  Reimax Electronics OÜ
 • Andres Pählapuu
  “Hea tehniline teostus! Leidsime Tritechi soovituste kaudu. Hetkel pakub ettevõte meile induktsioonjootmise teenust. Induktsioonjootmine sobib meile rohkem kui varasemalt kasutusel olnud gaasileegiga jootmine. Oleme nii teenuse kui ka teeninduse kvaliteediga rahul ning meelsasti soovitame Tritechi ka teistele ettevõtetele.”
  Andres Pählapuu
  Hissmekano Estonia OÜ (HME)